#1 2011-04-23 23:55:39

Morcus Dhalas

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-23
Posty: 10
Punktów :   

Jak pisac podania ?

Tutaj możesz złożyć podanie z prośba o przyjecie Cie do gildii. Poniżej podane jest przykład i proszę się stosować, pisząc własne. Pamiętaj że napisanie byle czego automatycznie spowoduje, iż Twoje podanie zostanie odrzucone.

Szukamy osób ciekawych. Nie interesuje nas, jaki masz lvl oraz eq. Interesuje nas gracz, który nie bierze gry na poważnie a lubi sie zabawić i spędzić milo czas w towarzystwie rożnych ludzi.

Oto przykładowe podanie:

Nick postaci - Morcus Dhalas

Profesja - RP

Doświadczenie w graniu dana postacią - Wystarczające. Zaczynałam jeszcze na Asterze, gdzie grałam długo i z całkiem dobrym skutkiem. Sama zrobiłam parę trudnych zadań, parę innych zrobiłam ze znajomymi. Sadze ze moje doświadczenie liczone w latach można uznać za wystarczające.

Czego oczekujesz od gildii - Zabawy. Gram dla zabawy i tego tez oczekuje od innych. Nie brać gry za poważnie, bo to nie ma sensu ;p

Co sam możesz wnieść do gildii - Pomoc w zadaniach, jeśli będę potrafiła. Także pomoc przy kupnie lub sprzedażny itemów na pacc area. Cokolwiek, co będę mogła dla Was zrobić, postaram się to uczynić.

Wiek - Jak wiecie, kobiety nie podają wieku ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.geografia1991ug.pun.pl www.teamxfighters.pun.pl www.fantasia.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl www.narutoyoyo.pun.pl